inchide

Video

Fox News Flash titluri de top pentru 19 septembrie

Titlurile de top ale Fox News Flash sunt aici. Verificati ce faceti clic pe Foxnews.com.

Kenny Young, fundasul din Los Angeles Rams , a fost expulzat in timpul meciului de duminica impotriva Indianapolis Colts, dupa ce a intrat intr-un schimb aprins cu un oficial.

Young a primit o pedeapsa pentru comportament nesportiv si a fost descalificat pentru ca a luat contact cu un oficial la sfarsitul trimestrului al treilea dupa ce s-a apropiat prea mult de un arbitru, lovindu-si palaria.

ZACH WILSON DE LA JETS ARUNCA 3 INTERCEPTII IN ISTORIC RAU PRIMUL JUMATA VS PATRIOTE

Incidentul s-a intamplat dupa ce Colts, care a fugit inapoi, Jonathan Taylor, a coborat la linia de 4 curti a lui Rams pentru a pierde o curte. Coechipierul sau Zach Pascal a fost chemat pentru batjocura. pbase.com In timp ce facea semn catre oficial, un tanar incalzit a aparut sa-si bata din greseala palaria, in timp ce, de asemenea, il impinge pe brat.

Faceti clic aici pentru mai multe acoperiri sportive pe FOXNEWS.COM

Atacul defensiv al lui Rams, Aaron Donald, a parut sa schimbe cuvinte cu Young pentru actiunea care a dus la o penalizare de 10 metri.

Pascal a primit, de asemenea, o pedeapsa de 15 metri pentru batjocura. Trei piese mai tarziu, a marcat un touchdown la o pasa de opt metri de Carson Wentz .

Faceti clic aici pentru a obtine aplicatia FOX NEWS

Rams ar impinge cu putere in al patrulea sfert pentru a castiga cu 27-24 peste Colts. Golul lui Kicker Matt Gay, de 38 de metri, a mai ramas putin peste doua minute de joc si interceptarea lui Jalen Ramsey, doar cateva secunde mai tarziu, le-a dat Ramsului cea de-a doua victorie a sezonului. raymondhszo140.bravesites.com